car

NADRUKI NA OPAKOWANIACH


Chcesz odróżnić opakowania od innych i zaprezentować własną markę?

Oferujemy Państwu nadruki własnego logo na wybranych produktach w różnych wariantach kolorystycznych metodą hot-stopingu (wtłoczenie folii).

Jak przebiega cały proces drukowania? Prześlij nam swoje logo, markę, obraz lub cokolwiek, co Cię reprezentuje. Logo należy dostarczyć w grafice wektorowej z następujących formatów: EPS, PS, PDF, AI, CDR. Prześlemy Ci do akceptacji konkretną wizualizację i wykonamy matrycę .

Dzięki wizualizacji zobaczysz swoje logo w rozmiarze rzeczywistym, w wybranym przez siebie kolorze na konkretnym opakowaniu , dla lepszego wyobrażenia o ostatecznym wyglądzie nadruku. Jeżeli nie posiadają Państwo pliku w grafice wektorowej, przekształcimy go na właściwy format . Usługa taka kosztuje 80 zł za godzinę pracy grafika. Matryca magnezowa jest standardowo produkowana w trzech rozmiarach, 25 mm, 35 mm i 45 mm, do stosowania we wszystkich typach opakowań i torebek. Cena trzech matryc to koszt 75 zł / bez vat

lub jedna matryca w wybranym rozmiarze 25mm,35mm,45mm w cenie 30 zł /bez vat Jest to opłata jednorazowa. Z matryc można korzystać do czasu zmiany logo. Nadruki o niestandardowych wymiarach są wyceniane indywidualnie.

Sam nadruk wykonywany jest technikom hot-stoping na wybranym produkcie przez przeszkolony personel. Możesz samodzielnie wybrać lokalizację i rozmiar nadruku według własnego uznania. Nadruk jest zawsze jednokolorowy lub bezbarwny tzw. stempel . Ceny podane są zawsze za ilość sztuk opakowań z jednego rozmiaru, niezależnie od koloru czy serii.

Ceny nadruku :
Poniżej 100 szt. opakowania z jednego rozmiaru cena 60,00zł
100 szt. - 0,60 zł-szt bez Vat (opakowanie z jednego rozmiaru)
101 - 200 szt. – 0,32 zł-szt bez Vat (opakowanie z jednego rozmiaru)
201 - 500 szt.– 0,28 zł-szt bez Vat (opakowanie z jednego rozmiaru)
Od 501 szt. – 0,26 zł-szt bez Vat (opakowanie z jednego rozmiaru)Kolory nadruku przedstawione są poniżej , w zależności od ustawień monitora odcień kolorów może się różnić.

W razie jakichkolwiek pytań nasi przedstawiciele handlowi służą pomocą przez e-mail lub telefon.

Nadpis