car

O firmie


Jesteśmy rodzinną firmą z siedzibą w północnych Czechach. Na rynku czeskim działamy od 1994 roku, z biegiem czasu nasza produkcja dotarła za granicę i obecnie eksportujemy do kilku krajów UE.

Zajmujemy się ręczną i maszynową produkcją pudełek papierowych z tektury powlekanej oraz akcesoriami aranżacyjnymi. Do produktów, które wytwarzamy bezpośrednio w naszej firmie, używamy wyłącznie materiałów europejskich, które posiadają ważny certyfikat i markę.

Jako nasz klient możesz być pewny że w ten sposób dbamy o środowisko , ponieważ produkowane przez nas pudełka są w całości wykonane z materiałów FSC, chronimy przyrodę i nie wspieramy wycinki lasów i lasów deszczowych.

Za naszą pracą stoi wiele lat wysiłku, inwencji i testów, tak aby wszystko było idealne i bezbłędne dla naszych klientów. Każdego roku nasz zespół przedstawicieli handlowych wyszukuje i wymyśla innowacje, które przekazują na produkcję, aby wszystko przetestować i przygotować najlepszy proces produkcyjny. Następnie wszystko testujemy i dopasowujemy, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości.

Cenimy każdego z naszych klientów i zawsze do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej produkcji, w linku poniżej znajdziesz filmy, które poprowadzą Cię przez całą produkcję naszych pudełek papierowych i akcesoriów aranżacyjnych.